משרדה של עו”ד ונוטריון אורית לוי מטפל במגוון עסקאות מקרקעין ומייצג חברות קבלניות, יזמים, לקוחות מסחריים ופרטיים בכל הנוגע לחוזי מקרקעין: חוזי מכר / קניה, חוזי שכירות, עסקאות קומבינציה, רישומים בלשכת רישום המקרקעין וכיוצ”ב

קרא עוד…
“במות אדם עובר עזבונו ליורשיו” – מי הם היורשים ? תלוי במצבו המשפחתי של הנפטר – האם הוא נפטר בעודו נשוי / נשואה, האם יש לו / לה ילדים, והאם יש לו / לה קרובי משפחה אחרים. חוק הירושה הישראלי מסדיר את חלוקת הירושה של כל אדם אשר לא ערך צוואה בחייו, או שהצוואה שערך התגלתה כפגומה / בלתי תקפה מבחינה משפטית / חסרה. החלוקה נקבעת על פי הקירבה המשפחתית של היורשים למנוח.

קרא עוד…
משרדה של עו”ד ונוטריון אורית לוי מעניק שירותי נוטריון הן כחלק מהשירות השוטף ללקוחותינו והן לצרכים חד פעמיים. שירותי הנוטריון הניתנים במשרד הינם כל השירותים הנוטריוניים המוכרים בחוק – אימות חתימה, אישור הסכם ממון, אישור עריכת צוואה, תרגום ואישור נכונות של תרגום, אישור העתק צילומי של מסמך, ייפוי כח נוטריוני, וכן שירות קבלת אפוסטיל משרד המשפטים או משרד החוץ לפי הצורך.

קרא עוד…
משרדה של עו”ד ונוטריון אורית לוי הינו בעל ניסיון עשיר בתחום עריכת צוואות וטיפול בירושות ועזבונות, ומבטיח לכם טיפול אישי ומקצועי בהליך כתיבת הצוואה, באופן שיבטיח שרצונותיכם יתמלאו בעתיד במלואם.

קרא עוד…

משרדה של עו”ד ונוטריון אורית לוי מעניק שירות של עריכת הסכם ממון בין בני הזוג, הסכם הנערך לפני הנישואין, במהלך הנישואין או בעת גירושין. חשיבותו של הסכם ממון ערוך היטב היא רבה מאחר והסכם יחסי ממון טוב מאפשר חלוקה של הרכוש של בני-הזוג בתום הקשר ביניהם ללא צורך בהליכים משפטיים נוספים, מיותרים ויקרים בין בני הזוג. הליכים משפטיים אלו מתנהלים לרוב לאורך זמן ממושך ועלולים לגרום סבל, שחיקה וכעס בין בני הזוג לבין עצמם ובינם לבין ילדיהם.

קרא עוד…